Straipsniai / Video

Straipsniai / Video
Sveiki,
 

Iš savo internetinės erdvės jums mojuoja Rasvita.

 

Taip, Rasvita tai aš – ta, kuri Jus karts nuo karto pakalbins, karts nuo karto papasakos įvairiausias savo patirtis, įspūdžius, nuotaikas. Ta, kuri taip pat pasidalins savo patirtimi su TianDe produktais, padės išsirinkti vienokį ar kitokį Jus gundantį dalykiuką.

Visada Jūsų ir tik tokia, kokia esu.

Su meile – aš.

Mano patirtis su pilingu :) 0
Olia olia, nugis aš kaip visad, be kokiu kliauzų nė pro kur ???? Tai vuot, kadangi šian sekmadienio vakaras, vadinas grožio procedūrų vakaras. Išmirkau vonioj, perlų von..
"Bio Rehab" ir "Auksinis imbieras" - mažosios klientės patirtis 0
Kažkada, slenkant plaukučiams, mūsų mažosios klientės Megadetos močiutė nutarė anūkei parūpinti TianDe plaukų augimą skatinančias priemones iš TianDe Bio Rehab šampūną ir kaukę..
O turėjo būti Dubajus - PIRMA DIENA 0
Pavadinimas jau viską pasako :) "turėjo būti". Šių metų kovo 19 dieną turėjome su TianDe merginomis lėkti į Dubajų: stažuotė, susitikimai, pažintys, ekskursijos... Deja deja, nutiko k..
Ir iš kur tas įkvėpimas... 0
Pribrendau išsirašyti, nes beklausydama vienų ar kitų kalbėtojų, marketingo specialistų, marketingo guru, man ir pačiai "pasistojo" klausimas: iš kur ir kada man at..
O turėjo būti Dubajus - ANTRA DIENA 1
Antroji diena iš serijos "O turėjo būti Dubajus" . Pats bjauriausiais dalykas kelionėje tos "oro uosto" saugumo procedūros, visi patikrinimai, kontrolės, dezinfekcija... Pa..
O turėjo būti Dubajus - TREČIA DIENA 0
Trečia diena iš serijos "O turėjo būti Dubajus" . Prabundu... Saulė per langus plieskia... Dangų matau žydrą... Nusimato dienikė nereali... Išlipu iš lovos, šil..
O turėjo būti Dubajus - PENKTA DIENA 0
Penkta diena iš serijos "O turėjo būti Dubajus". Taaaip, pagal pragramą šįvakar vakarėlis, tema "1001 naktis" ! Tai šiandien postas trumpas ir įspūdžiai telp..
O turėjo būti Dubajus - ŠEŠTA DIENA 0
Šešta diena iš serijos "O turėjo būti Dubajus". Serija artėja prie pabaigos, bet dar turbūt neteko apturėti tokios "ekskursijos", kurios pabaigos taip la..
O turėjo būti Dubajus - SEPTINTA DIENA 0
Nu šakės, jau septinta diena, o aš vis dar toj pačioj serijoj "O turėjo būti Dubajus"! Tiksliai Lina Normantienė a mes tiek ilgai būtumėm ten vadalojusios ?! Nežinau..
O turėjo būti Dubajus - PABAIGA 0
Aštunta ir PASKUTINĖ diena iš serijos "O turėjo būti Dubajus" . Šiandien pagal pragramą atsisveikinimas ir išvykimas. Čiau Dubajui... Čiau viskam, ko neteko pama..
Rašyk
Skambink