Straipsniai / Video

Straipsniai / Video
Sveiki,
 

Iš savo internetinės erdvės jums mojuoja Rasvita.

 

Taip, Rasvita tai aš – ta, kuri Jus karts nuo karto pakalbins, karts nuo karto papasakos įvairiausias savo patirtis, įspūdžius, nuotaikas. Ta, kuri taip pat pasidalins savo patirtimi su TianDe produktais, padės išsirinkti vienokį ar kitokį Jus gundantį dalykiuką.

Visada Jūsų ir tik tokia, kokia esu.

Su meile – aš.

1 PROGRAMA. Bazinė detoksikacijos programa 0
BAZINĖ DETOKSIKACIJOS PROGRAMA SU TIANDE PRODUKTAIS 3 ETAPAI PO 15 DIENŲ 1 ETAPAS. PARUOŠIAMASIS. PRODUKTAI: DETOX PLEISTRAI PEPTIDO KISIELIUS SU OBUOLIAIS ARBA MĖLYN..
2 PROGRAMA. ŽARNYNO SVEIKATOS PALAIKYMAS 0
2 PROGRAMA. ŽARNYNO SVEIKATOS PALAIKYMAS Žarnyno ir jo funkcijų sutrikimai matomi kai: Pakitusi veido spalva Aknė Išsausėjusi ir riebi oda Smulkios raukšlės Lūžinėjantys..
3 PROGRAMA. INKSTŲ IR ŠLAPIMO PŪSLĖS ATSTATYMO PROGRAMA 0
Kepenys apdoroja riebalus ir visus vandenyje tirpstančius toksinus. Kepenų skausmas pasijaučia ne iš karto. Skausmas pasireiškia juosmens srityje, Vėliau diskomfortas sąnariuose, padažnė..
4 PROGRAMA. KEPENŲ DARBO IR ŽARNYNO PALAIKYMO PROGRAMA, TRUKMĖ 30 DIENŲ 0
4 PROGRAMA. KEPENŲ DARBO IR ŽARNYNO PALAIKYMO PROGRAMA, TRUKMĖ 30 DIENŲ Probleminėje mikrofloroje karaliauja bakterijos ir virusai. Kada reikalinga ši programa: Kamuoja pleiskanos Si..
5 PROGRAMA. ŠIRDIES IR KRAUJAGYSLIŲ PROGRAMA. TRUKMĖ 30 DIENŲ 0
5 PROGRAMA. ŠIRDIES IR KRAUJAGYSLIŲ PROGRAMA. TRUKMĖ 30 DIENŲ   Produktai: Maisto papildas ŠOU SIN  (kodas 113009). Geriame po 1 kapsulę, 1 kartą pirmoje dienos pus..
6 PROGRAMA. STIPRI IMUNINĖ SISTEMA. TRUKMĖ 60 DIENŲ 0
6 PROGRAMA. STIPRI IMUNINĖ SISTEMA. TRUKMĖ 60 DIENŲ   Imuninė sistema – skydas mūsų organizmui. Kai žmogaus stiprus imunitetas, tada imuninė sistema laiku atpažįsta išorinius &..
Mano patirtis su pilingu :) 0
Olia olia, nugis aš kaip visad, be kokiu kliauzų nė pro kur ???? Tai vuot, kadangi šian sekmadienio vakaras, vadinas grožio procedūrų vakaras. Išmirkau vonioj, perlų von..
"Bio Rehab" ir "Auksinis imbieras" - mažosios klientės patirtis 0
Kažkada, slenkant plaukučiams, mūsų mažosios klientės Megadetos močiutė nutarė anūkei parūpinti TianDe plaukų augimą skatinančias priemones iš TianDe Bio Rehab šampūną ir kaukę..
O turėjo būti Dubajus - PIRMA DIENA 0
Pavadinimas jau viską pasako :) "turėjo būti". Šių metų kovo 19 dieną turėjome su TianDe merginomis lėkti į Dubajų: stažuotė, susitikimai, pažintys, ekskursijos... Deja deja, nutiko k..
Ir iš kur tas įkvėpimas... 0
Pribrendau išsirašyti, nes beklausydama vienų ar kitų kalbėtojų, marketingo specialistų, marketingo guru, man ir pačiai "pasistojo" klausimas: iš kur ir kada man at..
O turėjo būti Dubajus - ANTRA DIENA 1
Antroji diena iš serijos "O turėjo būti Dubajus" . Pats bjauriausiais dalykas kelionėje tos "oro uosto" saugumo procedūros, visi patikrinimai, kontrolės, dezinfekcija... Pa..
O turėjo būti Dubajus - TREČIA DIENA 0
Trečia diena iš serijos "O turėjo būti Dubajus" . Prabundu... Saulė per langus plieskia... Dangų matau žydrą... Nusimato dienikė nereali... Išlipu iš lovos, šil..
Rašyk
Skambink