Rankų priežiūra

Dėl gausaus veikliųjų medžiagų kiekio „Altai Sacral“ serijos kremas teikia visapusišką rankų ir kojų odos priežiūrą: drėkina, minkština, tonizuoja, padeda išlaikyti jaunystę ir patrauklumą, apsaugo nuo bakterijų ir neigiamų aplinkos veiksnių.

€1.65

Nepriekaištingas manikiūras, nepriekaištinga rankų oda - tai vienas iš būtiniausių sėkmingos moters atributų, jos vizitinė kortelė. 

€3.80

Daugybė tyrimų parodė: rankų oda sensta greičiau nei veido oda. Kodėl tai vyksta? Skirtingai nuo veido, rankų odoje yra minimalus riebalinių liaukų kiekis, kurios sukuria natūralų apsauginį sluoksnį. 

€5.10

Jei sekate TianDe kosmetikos pasaulio tendencijas, tuomet tikriausiai žinote apie parafino terapijas, skirtas atkurti odos švelnumą. 

€10.16

TianDe apsauginis kūdikio kūno kremas „Baby Bambo“, rūpinsis kūdikio oda nuo pirmųjų gyvenimo dienų. Natūralių ingredientų dėka, jis puikiai tinka prižiūrėti švelnią ir jautrią kūdikio odą.

€3.30

TianDe  Kremo pagrindas yra ženšenio ekstraktas, „pasaulio stebuklas“, kaip jį vadino senovės išminčiai. 

€3.80

Šis kremas bus tikras išgelbėjimas pavargusioms rankoms!

€5.00

Alavijo ekstraktas,  skatina intensyvų drėkinimą, odos atsinaujinimą, pašalina sudirginimą, pagerina odos struktūrą, atkuria minkštumą, stangrumą, elastingumą ir sveiką išvaizdą.

€2.77

Perlų dulkės, turinčios turtingą amino rūgščių ir mikroelementų kompleksą, praturtina odą maistinėmis medžiagomis, skatina aktyvų ląstelių atsinaujinimą,

€3.56

Senovės rytietiškos medicinos priemonė - gyvatės riebalai - pasižymi puikiu įsiskverbimo gebėjimu, užtikrinančiu greitą odos atsinaujinimą ir gijimą.

€5.82

Alyvuogių aliejus, kartu su perlų ekstraktu, suteikia kremui puikių maistinių ir drėkinamųjų savybių. Tai puikiai atkuria rankų odos komfortą, minkštumą ir elastingumą

€2.20
Rašyk
Skambink