Šampūnai

Puikus rinkinys kovai su pleiskanomis, stiprinantis plaukus.

Rinkinį sudaro:

€31.10

Švelniai plaukus valantis šampūnas. Produkto sudėtyje esantis laukinių uogų ekstraktų mišinys, paverčia jį kvapniu eliksyru, kurį sukuria pati gamta.

€3.30

Pasaulyje nuo nuplikimo kenčia 60–70% vyrų ir 25–40% moterų. „Master Herb“ serijos produktai, efektyviai stabdo ir užkerta kelią priešlaikiniam plaukų slinkimui.

€21.80

Auksinio imbiero ekstraktas, kuris yra šampūno dalis, slopina per didelę riebalinių liaukų veiklą, pašalina pleiskanų priežastį.

€15.55

 TianDe Šampūnas „Žolelių šviežumas“ kokybiškai valo plaukus, išlaikant natūralų drėgmės lygį. Plaukai tampa minkšti ir šilkiniai.

€3.30

Šampūnas ”Švelnus šalavijas“  padės išspręsti šią problemą! Žolelių ekstraktas švelniai veikia galvos odą ir plauko paviršių, sugrąžindamas jiems šviežią, puikią išvaizdą.

€4.10

„Aloe Rich“ šampūnas su alavijo ekstraktu ( pažeistiems plaukams)

€8.86

Šiuo „Mano šeimos priežiūros“ serijos šampūnu, galėsite  naudotis visa šeima!

€4.93

Šampūne yra gyvatės lipidų - alfa-linolo rūgšties, kuri yra natūralus plaukų „lipidų šaltinio“ komponentas.  Lipidai vaidina lemiamą reikšmę plaukų sveikatai ir išvaizdai.

€12.10

99,99% sudaro natūralūs ingridientai. Šampūno pagrindas yra saponinas - medžiaga, esanti muilo riešuto apvalkale ir natūrali putojanti medžiaga.

€22.02

Jei sekate naujausias kosmetologijos ir kirpyklų pasaulio tendencijas, pasirūpinkite savo šukuosena ir jūs! Drąsiai pasiimkite į savo grožio kolekciją šampūną, kurio pagrindas yra anglis.

€14.90

Keratinas - natūralus baltymas, sudarantis plauko pagrindą.  Jis padeda atkurti plauko struktūrą ir užtikrina jų patikimą apsaugą.

€10.50
Rašyk
Skambink