Kaukės/ Balzamai/Tonikai

Puikus rinkinys kovai su pleiskanomis, stiprinantis plaukus.

Rinkinį sudaro:

€31.10

Aktyvūs ingredientai tiesiogiai veikia plaukų svogūnėlius, užkirsdami kelią plaukų slinkimui.

€21.00

Šis TianDe  balzamas turi bio- laminavimo efektą! Be parabenų!

€14.00

Plaukų balzamo sudėtyje, esantis augaliniai ekstraktai, natūralūs  komponentai ir kondicionuojantys priedai, stiprina plaukus ir greitina jų augimą. 

€15.55

Pasaulyje nuo nuplikimo kenčia 60–70% vyrų ir 25–40% moterų. „Master Herb“ serijos produktai, efektyviai stabdo ir užkerta kelią priešlaikiniam plaukų slinkimui.

€16.20

Švelnus TianDe balzamas plaukams, tinkantis visai šeimai.

€4.10

TianDe  Balzamas efektyviai minkština plaukus nepažeidžiant jų net kasdieninio naudojimo metu. Vitaminas E ir pantenolis, kuriais ši priemonė praturtinta, rūpinasi Jūsų plaukų sveikata, suteikia jiems gražią, tvarkingą išvaizdą.

€3.30

Šiame TianDe kondicionieriuje " Jūros terapija"  yra tikrų lobių iš giliavandenių:

€4.93

“Biorehab” Kaukė plaukų augimui- tai plaukų aktyvatorius su unikalia Tibeto formule, puikiai maitina galvos odą ir plaukus.

€14.94

Kamelija - tai nr. 1 Japonijos plaukų priežiūros srityje! Rytų moterys daug šimtmečių naudoja kamelijų aliejų, palaikantį plaukų grožį ir sveikatą.

€11.27 €16.10

TianDe „Aloe Rich“ plaukų balzamas su alavijo ekstraktu (ploniems  ir pažeistiems plaukams)

€13.40

Stiprūs, gražūs, šilkiniai plaukai - Kinijos moterų plaukų standartas!  Paslaptis : tinkama priežiūra ir natūralūs komponentai, kuriuos rytietiškos gražuolės šimtmečius naudojo savo garbanų priežiūrai.

€9.10 €10.70
Rašyk
Skambink