Veidui

Produktas sujungia savyje maitinančio kremo ir koreguojančios priemonės savybes. Ant veido nepalieka “kaukės efekto”.

€8.62

Serijos pagrindas - legendinis Kordicepsas, odos ląstelėms suteikianti jėgų kovojant su senėjimu ir žalingais aplinkos veiksniais!

€42.05

Rinkinys skirtas odos skaistinimui, pigmentinių dėmių ir strazdanų šviesinimui.

€23.21

Gelis efektyviai valo odos ląsteles. Sudėtiniai komponentai, prasiskverbę į gilesnius odos sluoksnius, maitina ir prisotina odos ląsteles deguonimi. 

€10.02

Šiame produkte, esantys perlų milteliai,  vitaminai ir kiti ingredientai, giliai įsiskverbia į poras, ir efektyviai jas valo, gerina kraujotaką ir medžiagų apykaitą.

€10.02

Švelnus valymas be tempimo pojūčio. Švelniai ir efektyviai valo nešvarumus nuo odos ir makiažą, o tuo pat metu išlaiko natūralų drėgmės lygį. 

€12.92

Švelnus pienelis  veidui prausti su drėkinamuoju poveikiu. Švelniai pašalina makiažą ir kitus nešvarumus nuo odos, garantuoja odai švelnią priežiūrą kiekvieną dieną.

€17.51

Gelis veiksmingai valo veido odą, pašalindamas nešvarumus ir perdėtą blizgesį, veikdamas švelniai, nepalikdamas tempimo ir sausumo pojūčio.

€12.30

Unikali antiakne formulė su alavijo sultimis pakliūva giliai į poras ir švelniai, bet efektyviai valo, šalina odos riebalų perteklių, ramina, mažina paraudimą.

€13.10

Šios serijos produktai labai efektyvi priemonė kovojant su akne!

€36.14
Rašyk
Skambink