Burnos Higiena

Vaikams skirtas dantų šepetėlis, rūpestingai pašalina dantų apnašas ir nepažeidžia emalio. 

€4.47

Unikalūs šepetėlio silikoniniai šereliai pasiekia tolimiausias tarpdančių vietas, pašalina bakterijas ir apnašas nuo kiekvieno dantų paviršiaus milimetro. Švelniai ir subtiliai masažuoja dantenas.

€8.55

Šiuolaikiniame pasaulyje balti dantys nėra tik patrauklumo ženklas, tai yra tam tikro gyvenimo lygio ir žmogaus būklės rodiklis.

€7.80

TianDe Prodental Junior dantų pasta yra specialiai sukurta vaikams. 

€4.70

TianDe Dantų pasta be abrazyvinių dalelių, gelio pavidalo! Sudėtyje yra bambuko ekstrakto, kuris pasižymi stipriu antibakteriniu poveikiu, stiprina dantis ir saugo nuo karieso atsiradimo. 

€6.00

TianDe Dantų pasta be abrazyvinių dalelių! Saugo nuo karieso, neleidžia atsirasti akmenims, šalina nuo dantų paviršiaus apnašas, garantuoja gaivų kvapą,saugo dantenas nuo suerzinimo. 

€6.50

TianDe Pasta teikia visapusišką burnos priežiūrą: kruopščiai valo apnašas, rūpinasi dantenų sveikata, apsaugo nuo ėduonies ir suteikia gaivų burnos kvapą.

€7.70

Tai balinanti TianDe dantų pasta. Natūralūs komponentai, suderinami su dantų emaliu.

€6.10

TianDe Pasta be abrazyvinių dalelių! Skystas kalcis savo struktūra yra labai artimas dantų emaliui.

€6.00

Stiprūs, sveiki dantys yra sėkmingo žmogaus ženklas! Jei jūsų dantys toli gražu nėra idealūs, laikas apsilankyti pas odontologą

€9.40

TianDe  Fitos purškiklis su propoliu, kovoja su kvapų ir burnos problemų priežastimi - su bakterijomis. Tai gerina dantenų ir burnos gleivinės būklę.

€11.70

Ar dažnai užkandžiaujate? Po kiekvieno valgymo, tarp dantų lieka mikroskopinis maistas (jų galbūt nematote, bet jų greičiausiai yra), patogeninės bakterijos pradeda daugintis burnos ertmėje. 

€9.40
Rašyk
Skambink