Burnos Higiena

Puikus duetas baltiems dantims! 

€16.30

Vaikams skirtas dantų šepetėlis, rūpestingai pašalina dantų apnašas ir nepažeidžia emalio. 

€4.47

Unikalūs šepetėlio silikoniniai šereliai pasiekia tolimiausias tarpdančių vietas, pašalina bakterijas ir apnašas nuo kiekvieno dantų paviršiaus milimetro. Švelniai ir subtiliai masažuoja dantenas.

€8.55

Šiuolaikiniame pasaulyje balti dantys nėra tik patrauklumo ženklas, tai yra tam tikro gyvenimo lygio ir žmogaus būklės rodiklis.

€7.80

TianDe Prodental Junior dantų pasta yra specialiai sukurta vaikams. Joje sudėti natūralūs komponentai, atsižvelgiant į vaiko burnos ertmės ypatybes.

€4.70

TianDe Dantų pasta be abrazyvinių dalelių, gelio pavidalo! Sudėtyje yra bambuko ekstrakto, kuris pasižymi stipriu antibakteriniu poveikiu, todėl jis efektyviai kovoja su dantenų uždegimais, saugo nuo kraujavimo, stiprina dantis ir saugo nuo karieso atsiradimo. 

€6.00

TianDe Dantų pasta be abrazyvinių dalelių! Saugo nuo karieso, neleidžia atsirasti akmenims, šalina nuo dantų paviršiaus apnašas, garantuoja gaivų kvapą, malšina uždegimus ir saugo dantenas nuo suerzinimo. 

€6.50

TianDe Pasta teikia visapusišką burnos priežiūrą: kruopščiai valo apnašas, rūpinasi dantenų sveikata, apsaugo nuo ėduonies ir suteikia gaivų burnos kvapą.

€7.70

Tai balinanti TianDe dantų pasta. Natūralūs komponentai, suderinami su dantų emaliu.

€6.10

TianDe Pasta be abrazyvinių dalelių! Skystas kalcis savo struktūra yra labai artimas dantų emaliui.

€6.00

Stiprūs, sveiki dantys yra sėkmingo žmogaus ženklas! Jei jūsų dantys toli gražu nėra idealūs, laikas apsilankyti pas odontologą

€9.40

TianDe  Fitos purškiklis su propoliu, kovoja su kvapų ir burnos problemų priežastimi - su bakterijomis. Tai gerina dantenų ir burnos gleivinės būklę.

€9.95 €11.70
Rašyk
Skambink