Arbatos

Rudojo cukranendrių cukraus sudėtyje- didelis kiekis kalio, kalcio, natrio, fosforo, magnio, cinko, vitamino B kompleksas. Imbiero šaknis vadinama tikrojo stebuklo šaknimi.

€1.70 €2.13

Šis unikalus augalų kompleksas- tai didžiulė pagalba esant inkstų veiklos sutrikimui, inkstų ir šlapimo pūslės uždegimams. 

€10.23

Vingiorykštė- tai natūralus aspirinas. Vingiorykštės žolė pasižymi kaip prakaitavimą ir šlapinimąsi skatinanti priemonė

€10.23

Šalavijas- fitoestrogenų „sandėlys“. Fitoarbata su šalaviju ypač naudinga klimakterinio periodo metu, nes puikiai slopina negatyvų šio natūralaus reikškinio poveikį, palaiko harmonialinį balansą. 

€10.23

Raudonojo dobilo žiedai ir lapai Senovės Kinijoje buvo naudojami kaip magnio, kalcio, chromo, vario, geležies, fosforo, vitaminų A, C ir B komplekso šaltinis. 

€10.23

Tai organizmą valanti fitoarbata! 100% natūralios Altajaus kalnų žolelės!

€10.23

Efektyvi pagalba esant chroniškam cistitui (šlapimo pūslės uždegimas), inkstų akmenligei. Normalizuoja inkstų ir šlapimo pūslės darbą, naudojama, kaip kompleksinė priemonė uždegiminiams procesams gydyti. 

€10.23

Nuo senų senovės Jonažolė vadinama vaistinių augalų karaliene, naudojama net prie 99 ligų. Tibeto arbatžolių mišinys tai puiki apsauga nuo hipertonijos, aterosklerozės ir širdies- kraujagyslių ligų.

€10.23

TianDe Arbata " Velniapupė"  - valanti organizmą. Tai užpatentuotas, natūralus, tradicinės Kinų medicinos produktas, pasižymintis galingu poveikiu žmogaus organizmui, reguliuojantis tulžies pūslės ir storosios žarnos meridianų būklę.

€0.92

Tai 100% natūralios naudingos arbatos! Kalnų Altajaus žolelės kiekvienoje pakuotėje!

Rašyk
Skambink