Kremai

Produktas sujungia savyje maitinančio kremo ir koreguojančios priemonės savybes. Ant veido nepalieka “kaukės efekto”.

€8.62

Rinkinys skirtas odos skaistinimui, pigmentinių dėmių ir strazdanų šviesinimui.

€23.21

Šios serijos produktai labai efektyvi priemonė kovojant su akne!

€36.14

Senstant, veido oda gali prarasti stangrumą ir elastingumą, šią problemą galima išspręsti naudojant ženšenio stangrinamąjį veido kremą. 

€17.10

TianDe Kremas nuo spuogų ir randų iš Master Herb - labai efektyvi priemonė kovai su akne, nepaliekanti randelių. Išlygina odos spalvą ir epidermio paviršių, greitai panaikina paraudimą ir patinimą.

€14.40

Šiam  TianDe veido kremui pagaminti, naudojamas švariausias Alpių ledynų vanduo, praturtintas ingridientais – kurie veikia kaip  ideali priemonė ekstremaliam drėkinimui!

€39.30

Liuks klasės TianDe serija! Jaunystė  - pirmyn, raukšlės - į praeitį!

€15.29

Tai turtingos tekstūros TianDe kremas! Optimaliai atkuria jūsų odos drėgmės balansą ir padeda išsaugoti odą lygią ir sudrėkintą. 

€15.06

Serijos pagrindas - išskirtinis komponentas nuo senėjimo, turintis šimtametę tyrinėjimų istoriją - placentos ekstraktas!

€8.62

Pavargote nuo blizgesio T-zonoje: ant kaktos, nosies ir smakro? Tuo pačiu metu skruostų oda atrodo sausa ir pleiskanota?Kremas su švelnia, ypač lengva tekstūra, idealiai tinka mišriai odai.

€13.20

Siekdami grožio ir jaunystės, jums nereikia aukotis - naudotis „Sensacija“ lengva ir malonu, o matomas efektas gaunamas akimirksniu

€8.50
Rašyk
Skambink