Aksesuarai

Suteik savo artimam žmogui galimybę pačiam išsirinkti TinaDe produktų.

€50.00

Suteik savo artimam žmogui galimybę pačiam išsirinkti TinaDe produktų.

€20.00

Suteik savo artimam žmogui galimybę pačiam išsirinkti TinaDe produktų.

€15.00

Antiakne formulė su alavijo sultimis pakliūva giliai į poras ir švelniai, bet efektyviai valo, šalina odos riebalų perteklių, ramina, mažina paraudimą.

€13.10

Kempinėlė toninei priemonei, pudros šepetėlis, lūpų dažams, antakiams - nepriekaištingam makiažui reikia keliolikos skirtingų šepetėlių ar ... Vieno transformuojančio šepetėlio iš TianDe.

€20.48

Gražus plastikinis  maišelis  25*35 cm!

€0.22

Šis kosmetikos krepšys, bus gelbėtojas mėgstantiems keliauti. Optimalus dydis užtikrina, kad tilps svarbiausi daiktai - mini priežiūros kosmetikos rinkinys ir pagrindinis dekoratyvinis makiažas.

€8.30

Celiuliozės pagrindu pagaminta kosmetikos TianDe kempinė yra labai patogus ir reikalingas aksesuaras. Odos valymas kempine leidžia vienodai nuvalyti veidą, kaklą ir dekoltė odą.

€6.42

Dėl permatomo tinklelio, galite lengvai rasti tai, ko jums reikia. Šis kosmetikos krepšys, bus gelbėtojas mėgstantiems keliauti

€8.30

Labai patogu ir paprasta nešiotis šią stilingą TianDe  plaukų gumelę! Kiekvienai mergaitei, merginai ar moteriai -  reikalingas kasdienis aksesesuaras! 

€4.10

TianDe centimetras su kūno masės indeksu yra visiškas diagnostikos centras, jūsų piniginėje arba stalo stalviršyje. Tai paprastas, mobilus, stilingas, kompaktiškas įtaisas, kuris leis jums kontroliuoti jūsų apimtis.

€6.70
Rašyk
Skambink