• MAISTO PAPILDAS: Sirupas su vaisių sultimis ir VITAMINAIS "IMMUVENOK"
Naujiena

Prekės kodas: 640102

Turimas kiekis: 100

Gamintojas: TianDe

Puikus vitaminų šaltinis vaikams! Praturtintas natūraliomis vaisių sultimis!

€15.50

MAISTO PAPILDAS. Sirupas su vaisių sultimis ir vitaminais "IMMUVENOK".

Sirupai su vaisių sultimis ir vitaminais yra sveikos, maistingos ir kokybiškos vaikų mitybos produktas. Jis yra 100% natūralus: be konservantų, skonio stipriklių, kvapiųjų medžiagų, krakmolo, dažiklių - tai ne tik labai maistingas, bet ir labai skanus šiek tiek rūgštaus skonio sirupas!

Natūralus vitamino A, vitamino C ir vitamino E šaltinis.

Pakuotėje 3 skirtingų skonių 21 vnt. po 10 g. : 7 vnt. gervuogių skonio, 7 vnt. spanguolių skonio ir 7 vnt. obuolių skonio sirupo.

Sudėtis: 1 pakelis 10 g.: vanduo, fruktozė, vaisių-uogų sulčių koncentratas (gervuogių, spanguolių, obuolių), pektinas, noni vaisių sulčių milteliai.

Vitaminas A (beta-caroteno forma) 33,25 % RHP

Noni vaisių milteliai 20 mg

Vitaminas C 10,8 mg, 13,5 % RHP

Vitaminas E 0,4 mg  3,33 % RHP

 

Naudojimas: Vaikams nuo 3 metų po 1 paketėlį (10g.) per dieną su maistu, paaugliams nuo 15 metų po 1-2 paketėlius per dieną. Galima maišyti į košę, jogurtą, vandenį. 

Įspėjimas: iš karto sunaudoti atidarius paketėlį. Nevartoti, jei yra alergija bent vienai iš sudedamųjų dalių. Nevartoti vaikams iki 3 metų. Neviršyti rekomenduojamos paros dozės. 

Laikymas: laikyti sausoje ir tamsioje vietoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje, esant maksimaliai iki 25 ° C temperatūrai ir santykinei drėgmei iki 75%.

Kilmės šalis: Rusija
Importuotojas: „ASTI Group“ LLC, Zārdu g. 5, Ryga, LV-1083, Latvija

Pagaminimo ir galiojimo data: Žr. ant pakuotės.

Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink