• TianDe Kremas nuo spuogų ir randų iš Master Herb 20g

Prekės kodas: 11323

Turimas kiekis: 99

Gamintojas: TianDe

TianDe Kremas nuo spuogų ir randų iš Master Herb - labai efektyvi priemonė kovai su akne, nepaliekanti randelių. Išlygina odos spalvą ir epidermio paviršių, greitai panaikina paraudimą ir patinimą.

€14.40

TianDe Kremas nuo spuogų ir randų iš Master Herb - labai efektyvi priemonė kovai su akne, nepaliekanti randelių. Išlygina odos spalvą ir epidermio paviršių, greitai panaikina paraudimą ir patinimą. Užkerta galimybę randams atsirasti. Maitina ir drėkina odą. Siekiant stipresnio poveikio rekomenduojama naudoti kartu su kitomis Master Herb linijos priemonėmis.

Sudėtyje:
*koji rūgštis iš vynuogių cukraus, antioksidantas, šviesina odą.
*arbatmedžio aliejus skatina normalios bakterinės floros atsinaujinimą bei odos regeneraciją,
*vitaminas B pasižymi patinimą mažinančiu poveikiu, stimuliuoti kraujodarą, plečia kraujagysles ir atsako už mikroelementų  pasisavinimą.
*nanodalelių perlai –nanodalelės atsakingos už apsaugą nuo UV spindulių. Detoksikuoja ir apsaugo nuo laisvųjų radikalų. Mažina uždegiminius procesus odoje. Nanodalelės yra itin skvarbios. Ypatingai jaunina odą ir stabdo odos senėjimą.Natūralios perlų sudedamosios dalys maitina odą bei saugo nuo žalingo aplinkos poveikio, ją skaistina bei drėkina. perlų dulkės, patekusios į odos poras, jas valo ir minkština. Perlų dulkės  turtingos aminorūgščių ir mikroelementų kompleksu.
Naudojimas: tepkite kremą ant uždegiminių vietų, spuogų, randų. Ryte/vakare ant nuprausto ir losjonu nuvalyto veido.

Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink