• Rankų kremas su gyvačių taukais Snake Factor 80 ml

Prekės kodas: 41102

Turimas kiekis: 96

Gamintojas: TianDe

Senovės rytietiškos medicinos priemonė - gyvatės riebalai - pasižymi puikiu įsiskverbimo gebėjimu, užtikrinančiu greitą odos atsinaujinimą ir gijimą.

€5.82

Senovės rytietiškos medicinos priemonė - gyvatės riebalai - pasižymi puikiu įsiskverbimo gebėjimu, užtikrinančiu greitą odos atsinaujinimą ir gijimą. Kremas efektyviai drėkina, maitina, minkština, greitai atstato pažeistą odą, suaktyvina jos apsaugines funkcijas, ramina sudirgimus. Padaro rankas švelnias ir aksomines.

Susipažinkite su gyvate Mamushi! Ji nuodinga iki 81 cm ilgio gyvatė, raudonai ruda, nuo šviesiai pilkos iki gelsvai rudos. Jos tėvynė yra Japonija. Gyvena miške, pelkėse.
Šios gyvatės riebalai yra Omega 3 polinesočiųjų riebalų rūgščių sandėlis, kuris atstato ląstelių membranų struktūrą ir padidina kolageno kiekį odoje. Kas  21 dieną nusineria sena gyvatės oda ir vėl ji  tampa jauna, graži ir blizgi. Ūkyje, kuriame auginamos šios gyvatės, nusinėrusios gyvatės oda,  praleidžiamos per spaudą, o vertingi riebalai,  naudojami mūsų kremams iš serijos „SNAKE FACTOR“ gaminti, plaukų gaminiams, pilingams, pėdų ir rankų kremams.

Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink