• TianDe pleistras-kaukė alkūnėms ir kulnams iš Korėjietiškos linijos Choahae 2 nvt
  • TianDe pleistras-kaukė alkūnėms ir kulnams iš Korėjietiškos linijos Choahae 2 nvt
Akcija - 30%

Prekės kodas: 46501

Turimas kiekis: 10

Gamintojas: TianDe

Prekei taikoma akcija ir jūs sutaupote - €3.83

Ypatinga minkštinama kaukė  korėjietišku TianDe akcentu.

€8.95 €12.78

Sausos alkūnės ir standūs kulniukai jau praeityje! Laikas atkurti jų minkštumą ir gerai prižiūrimą išvaizdą!
Kaukės apvyniojimas kulnams ir alkūnės iš korėjietiškos kosmetikos „Choahae *“ linijos - salonų priežiūra visur, kur jums patogu!
veiksmingai minkština odą;
prisideda prie maksimalaus pažeistos odos atsigavimo;
prisotina drėgmę ir padidina elastingumą;
oda tampa švelni ir elastinga.
Nereikia aukoti savo laiko! Tiesiog klijuokite pleistrą ant alkūnių ir kulnų ir atlikite įprastus veiksmus. Pleistras atrodo kaip keturių lapų dobilas. Dėl šios formos jis yra tvirtai pritvirtintas, o tai, viena vertus, prisideda prie greito odos minkštinimo, kita vertus, suteikia jaukumo.
Uždėjus kaukę, keratinizuotas epidermio sluoksnis suminkštėja. Maždaug tas pats atsitinka, jei kojas plaunate vonioje, tik kaukės atveju minkštėjimo procesas vyksta ne dėl garų, o dėl aktyvių komponentų.
 
Po kaukės oda taps švelni, kietas negyvų ląstelių sluoksnis lengvai nueis. Nebijokite, per kelias dienas nerasite jokios „varnalėšos“ odos. Tik estetiškai atrodantis pėdų ir alkūnių vaizdas. Be to, uždėjus kaukę, kulnai ir alkūnės ilgą laiką išlaikys patrauklią išvaizdą. Svarbiausia, nepamirškite papildyti savo kasdienės kūno priežiūros savo mėgstamu „TianDe“ pėdų ir rankų kremu.
 
Nusiėmę pleistrą kaukę, būtinai nuvalykite odą  servetėle, patepkite maitinamuoju kremu. Kaukė skatina intensyvų odos atstatymą, prisotina ją drėgme ir suteikia sausai odai prižiūrimą išvaizdą.
* Choahae - „Choahae“ - išvertus iš korėjiečių kalbos reiškia „man patinki tu!“.

Naudojimas:
Nuimkite apsauginį popierių ir tvirtai pritvirtinkite pleistrą ant sausos, nuvalytos kulnų ar alkūnių odos. Laikykite 1-2 valandas, atsižvelgiant į epidermio būklę, tada nuplaukite odą vandeniu. Jei reikia, dilde nuimkite suragėjusią odelę nuo kulnų. 

Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink