• Detoksikaciniai kojų pleistrai "Levanda". 2 vnt.
NaujienaPopuliari

Prekės kodas: 41328

Turimas kiekis: 93

Gamintojas: TianDe

Suteikia "lengvumą" kojose, atsipalaidavimą

€5.60

Detoksikaciniai kojų pleistrai "Levanda". 2 vnt.

Sudėtyje yra natūralių sorbentų, bambuko acto, c vitamino, turmalino ir levandų ekstrakto. Pagerina pėdų odos mikrocirkuliaciją, suaktyvina medžiagų apykaitos procesus palengvina streso, nuovargio ir diskomforto jausmą žmonėms, kurie jaučia „sunkumą“ kojose, suteikia pėdoms lengvumo ir gaivumo,atsipalaiduoja.

Naudojimas: užklijuotą pleistrą laikykite per naktį. Nuimkite apsauginę plėvelę, uždėkite pleistrą ant jūsų nuplautų pėdų ir paspauskite, kad priliptų. Ryte nuimkite pleistrą ir nuplaukite kojas vandeniu. Per naktį pleistras taps tamsus ir drėgnas. Pleistro spalva yra individuali. Kiekvieną naują pleistrą klijuojant, jo spalva po naudojimo bus šviesesnė.

Sudedamosios dalys: Bamboo Vinegar, Dextrin, Lavandula Angustifolia Flower Extract, Ascorbic Acid, tourmaline, Chitin, Chitosan.

Įspėjimas: galimas individualus kai kurių ingredientų netoleravimas. Neklijuokite ant pažeistos odos. Tik išoriniam naudojimui. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Tik vienkartiniam naudojimui. Sunaudoti iš karto atidarius.
Laikykite sausoje, vėsioje ir tamsioje vietoje.
Partijos Nr./ galiojimas: žiūrėti ant pakuotės.

Kilmės šalis: Kinija.
Atsakingas asmuo: ISTA CORPORATION, s.r.o., Pobřežní 370/4, 18600 Praha 8, Czech Republic.

Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink